Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Prawo budowlane
Kontakt | Mapa strony
godło polski

Prawo budowlane

Polskie przepisy budowlane
Portal informacyjny
A A A


Stan prawny: listopad 2018r.
Linki sponsorowane

Wróć do: prawo pracy

Pytania prawne (1):
Większe okno
Mariusz
2018-10-15 23:04:40
Odpowiedzi: 0
Witam serdecznie chciałbym zapytać czy przy zmianie sposobu użytkowania pomieszczeń a dokładnie powierzchni użytkowej budynku polegającej na postawienie ścianki działowej cza mieć pozwolenie na budowę?
Dodaj odpowiedź:
(opcjonalnie, nie będzie widoczny)
APC
 

Inne pytania:

do kogo należy przylacze wodne od sieci do wodomierza
Dodano: 2018-10-08 15:33:28 przez: 2018-10-08 15:33:28
Dlaczego w art. 70 brak ust. 2!!!
Dodano: 2018-10-08 09:06:29 przez: 2018-10-08 09:06:29
Obok działki brata będzie robiona szosa. Wzdłuż drogi są drzewa, które znajdują się na tej działce, sadził je dziadek.
Dodano: 2018-10-16 13:01:42 przez: 2018-10-16 13:01:42
mam pytanie, czy można posiadać uprawnienia w specjalności tzw. Sanitarnej tj.instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji
Dodano: 2018-10-16 18:23:18 przez: 2018-10-16 18:23:18
Do góry