Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Prawo budowlane
Kontakt | Mapa strony
godło polski

Prawo budowlane

Polskie przepisy budowlane
Portal informacyjny
A A A


Stan prawny: listopad 2017r.
Linki sponsorowane

Wróć do: budowa i oddawanie do uzytku obiektow budowlanych

Pytania prawne (1):
Większe okno
Ewa
2016-08-17 13:48:45
Odpowiedzi: 0
Obiekt jest użytkowany po niedawnym remoncie (było wydane pozwolenie na użytkowanie). W chwili obecnej chce wykonać dodatkowe podejście wody. Czy w związku z tym należy wykonać po drobnym remoncie ponownie badanie wody, jak to miało miejsce przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie? Czy każdorazowo po zwiększeniu trasy instalacji wodociągowej w budynku użyteczności publicznej, czy też po wykonaniu kolejnego podejścia należy robić badanie wody? Jeśli tak, to proszę o podanie podstawy prawnej. Pozdrawiam - Ewa Nowakowska.
Dodaj odpowiedź:
(opcjonalnie, nie będzie widoczny)
APC
 

Inne pytania:

Czy PINB ma prawo wystawic mandate karny za niedopelnienie obowiazkow z art.62 ust.1 dla wlasciciela budynku.Nie byl on uzytkowany
Dodano: 2016-08-14 12:35:52 przez: 2016-08-14 12:35:52
Zamierzam zmienić wykończenie skarpy z drewnianych palików na murek około 110. czy potrzebna jest zgoda, żebym mogła
Dodano: 2016-08-12 11:33:13 przez: 2016-08-12 11:33:13
serdecznie.Posiadam garaż który znajduje się w wspólnym budynku z garażem sąsiada(tz.jeden długi pawilon w którym
Dodano: 2016-08-17 15:14:40 przez: 2016-08-17 15:14:40
i pozdrawiam.Nabylam garaż murowany,do kapitalnego remontu.Garaż znajduje się w budynku gdzie garaż od kilku lat ma mój
Dodano: 2016-08-17 15:24:17 przez: 2016-08-17 15:24:17
Do góry